Konferencja Lotniczo – Techniczna DTO Aeroklubu Słupskiego

W dniu 09.04.2022 roku o godz. 16.00 w sali wykładowej na lotnisku Krępa zostanie przeprowadzona Konferencja Lotniczo – Techniczna DTO Aeroklubu Słupskiego, dla instruktorów szkolenia teoretycznego i praktycznego.

W dniu 10.04.2022 roku o godz. 10.00 w sali wykładowej na lotnisku Krępa zostanie przeprowadzona Konferencja Lotniczo – Techniczna DTO Aeroklubu Słupskiego, dla pilotów i uczniów-pilotów (mile widziani również właściciele prywatnych statków powietrznych latający na lotnisku Krępa).

Szczegółowy plan szkolenia zostanie przedstawiony na naszej stronie internetowej i forum do dnia 01.04.2022 r.

Udział w szkoleniu jest warunkiem koniecznym do wykonywania lotów w sezonie 2022.

Informuję również, że można już zacząć zdawać egzaminy KWT na 2022 r. (przypominam że opłata za KWT wynosi 50 PLN).