Szybowcowe zawody na celność lądowania 2019 – podsumowanie i zdjęcia

Z lekkim opóźnieniem jednak zgodnie z powiedzeniem lepiej późno niż wcale przedstawiamy fotorelację z zawodów na celność lądowania. Odbyły się one na naszym lotnisku zgodnie z wyznaczonym wcześniej terminem tj. w niedzielę 20 października 2019.

Startowało nas czternastu zawodników i czego nie widać ma umieszczonym wcześniej filmiku byli to w większości młodzi piloci.
Pragniemy wspomnieć, że w naszych zawodach uczestniczył gość, latający na co dzień w Białej Podlaskiej przesympatyczny i bardzo aktywny Jacek Bartosiewicz.
Pogoda jak na tę porę roku dopisała wyśmienicie. Młode sokoły dzielnie walczyły ze starymi czego dowodem są ostateczne wyniki zawodów. Walka była naprawdę zażarta i pełna emocji mimo tego zawody przebiegły bardzo sprawnie i bezpiecznie.
Po ukończeniu konkursu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w obecności zaproszonych przez nas przedstawicielek Urzędu Miejskiego w Słupsku, który bardzo nas wspiera w różnych przedsięwzięciach. Po tym wszystkim relaksowaliśmy się przy ognisku i pysznych kiełbaskach.
Dla przypomnienia jeszcze raz podajemy wyniki zawodów:

I miejsce Jakub Karcz
II miejsce Janusz Drob
III miejsce Włodek Pędziwiatr

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszych zawodach i zapraszamy na przyszłoroczne zawody.

Organizatorzy