Dzień Dziecka na lotnisku Aeroklubu Słupskiego w Krępie !!!

Serdecznie zapraszamy na CHARYTATYWNY Piknik Lotniczy/Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca br. (niedziela) na Lotnisku w Krępie Słupskiej. Początek o godz. 12:30.

O godz. 11:30 z placu Zwycięstwa w Słupsku odjedzie autobus PKS, który zabierze chętnych do Krępy Słupskiej. Kurs powrotny odbędzie się o godz. 17:00.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję podziwiać wystawę samolotów, skoki spadochronowe, paralotnie oraz pokazy modeli latających. Nie zabraknie gier i animacji dla dzieci, które poprowadzi Katarzyna Szadkowska z firmy Pompalina, warsztatów tematycznych oraz występów muzycznych na scenie. Z myślą o najmłodszych odbędą się zawody latawcowe! Dzieci mogą przynieść własne latawce. Wśród artystów, którzy wystąpią na scenie, znajdą się: zespoły taneczne i wokaliści z Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku, Zespół Ale Babki z Kobylnicy, Orkiestra Dętą z Włynkówka, Zespół Dziecięcy „Iskierki” z Bukówki, Anna Miler i Klaudia Drożdż, Zespół Pieśni i Tańca „Pomorzacy” z Obajzdy, Zespół Babiniec z Rowów, Roksana Białek i Joanna Płatwa, Zespół Bez Nazwy z Rowów, Zeppelinki z Jezierzyc, Cheerleaders Maxi Flame Bierkowo, Dominika Knapik i Klask Glaszcz – zespół rockowy z Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. W przerwach pomiędzy występami prowadzone będą licytacje. Celem imprezy jest zbiórka na leczenie Nataniela z Płaszewka.
->https://www.siepomaga.pl/nataniel-lebioda