Festyn Lotniczy – Aeroklub Koszaliński

Aeroklub Koszaliński zaprasza sympatyków lotnictwa na Festyn Lotniczy, który odbędzie się w dniu 14.07.2018 roku od godz. 13:00 na lądowisku Koszalin – Zegrze Pomorskie. Zapraszamy do rodzinnego spędzenia czasu na wolnym powietrzu. Przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, stoiska gastronomiczne, lody, słodycze. Na wystawie statycznej prezentowany będzie sprzęt i wyposażenie 8 Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego, modele samolotów, paralotnie, samoloty, szybowce.
W powietrzu w locie będą prezentowane samoloty, szybowiec, samolot gaśniczy PZL M18 Dromader.
Gościem specjalnym naszego pikniku będzie pilot akrobacyjny Uwe Zimmermann na nowym samolocie Extra 300.
W trakcie festynu będzie możliwość porozmawiania  pilotami o samolotach, szkoleniu lotniczym.

Serdecznie zapraszamy: Zarząd Aeroklubu Koszalińskiego.